To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina moteriškė pas gydytoją ir sako...

Ateina moteriškė pas gydytoją ir sako:
- Daktare aš nenustoju viduriuot. Ką daryt?
Daktaras ir sako:
- Nusimaukit kelnes ir pasilenkit!
Moteriškė taip ir padaro!
Daktaras įkišo raudoną lemputę moteriškei į užpakalį!
- Ką jūs darot? - sušuko moteris.
Daktaras atsako:

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Soliariumai asmenims iki 35 metų amžiaus didina odos vėžio riziką 98 proc., o melanomos riziką 22 proc., teigia Australijos mokslininkai. Australijoje daugiausiai pasaulyje nustatomas odos ...

Klasikinė muzika smegenims gali būti neįveikiama

Daugelis nemėgsta modernios klasikinės muzikos, nes smegenims per sudėtinga šias kompozicijas suprasti kaip muziką.

Kaip praneša „The Daily Telegraph", muzikos mylėtojai muzikoje yra linkę garsus susieti taip, jog jie būtų suprantami ir interpretuojami kaip muzikinė kompozicija.

Skelbiama, kad tradicinė klasikinė muzika seka griežtomis struktūromis ir formulėmis, kurios leidžia mūsų smegenims garsus suprasti kaip muziką, tačiau Arnoldo Schoenbergo ar Antono Weberno modernios simfonijos paprasčiausiai „sumaišo" klausytojų smegenis.

Šie atradimai yra skelbiami naujausioje Philipo Ballo knygoje „The Music Instinct", kurioje ši teorija paremiama naujausiais neuromokslo pasiekimais.

„Daugelis žmonių iki šiol nepripranta prie modernios klasikinės muzikos. Jei tai problema, jie gali nusiraminti, nes tam yra gera priežastis - tai tikrai ne dėl to, kad kažkas yra per mažai išmanantis muziką", - cituojamas P. Ballas.

„Smegenys yra struktūros ieškantis organas, taigi ir muzikoje ieškoma tam tikrų struktūrų, kad suprastume, ką mes klausome. Bacho muzikoje, pavyzdžiui, tokių struktūrų yra labai daug", - priduria jis.

Pasak jo, kai kurie kompozitorių, pavyzdžiui, A. Schoenbergo atradimai padėjo jiems „pakirsti" šį kognityvų muzikos supratimo būdą, o jų kurtos fragmentuotos kompozicijos smegenims tapo sunkiai įveikiamos.

„Tai, žinoma, nereiškia, kad šios muzikos neįmanoma klausytis. Tiesiog reikia sunkiau dirbti. Išmesti šią muziką iš galvos būtų klaida", - mano P. Ballas.

Pasak tyrėjo, Mocartas, Bachas ir Bethovenas savo kūryboje sekė griežtomis muzikinėmis formulėmis ir sukūrė muziką, lengvą mūsų ausims ir smegenims. Tačiau XX a. pradžios kompozitoriai, visų pirma A. Schoenbergas, sukilo prieš tradicinės muzikos tradicijas ir pradėjo kurti atonišką muziką.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai